O mne / Hobby

Hobby

Záľuby sú tým čo ma napĺňa. Mnohé z mojich záujmov sa mi stali profesiou a tak mám občas dvojitú radosť... :-)

Fotografia


Fotografovať som začal už v detstve. Od klasického fotoaparátu na film som prešiel na digitál. Postupne som vlastnil niekoľko modelov, až po dnešnú profesionálnu digitálnu zrkadlovku. Z koníčka sa mi stala profesia.

Turistika


Okrem basketbalu, ktorý som hrával v mladosti, dnes inklinujem k cyklistike a turistike. Milujem Tatry, ale aj ostatné národné parky.

Cestovanie


Cestovanie milujú všetci. Ja rád objavujem nové miesta, tajomné zákutia a vône nových miest. Foťák mám vždy pri sebe a zachytávam všetko čo je zaujímavé.

Elektronika


Popri mojom elektrotechnickom vzdelávaní som sa venoval tomuto oboru aj ako koníčku. Navrhujem a vyrábam vlastnú elektroniku. Dosky plošných spojov vyrábam UV technológiou a zvládam pájkovať aj drobné SMD súčiastky :)

Akustika


Milujem hudbu a tak je mojou najväčšou záľubou návrh a výroba reproduktorových sústav. Návrh sa však nezaobíde bez dostatočného výskumu a množstva meraní.

Zbierka


S obľubou zbieram historické predmety. Najväčšiu časť mojej zbierky tvoria staré rádiá, magenotofóny a gramofóny.

Grafická tvorba


Od detstva som sa vyjadroval aj graficky. V časoch školopovinných som absolvoval kurz výtvarnej tvorby. Dodnes rád kreslím a maľujem.

Gastronómia


Hlad ma najskôr donútil pripraviť si prvé jedlo. Varenie sa postupom času stalo mojou vášňou a dnes je skoro každodennou činnosťou. Zjem asi všetko, ale občas som vyberavý gurmet.

Hudba


Neoddeliteľnou súčasťou môjho života je zvuk a hudba. Mám ju rád v rôznych podobách a žánroch. Milujem klasickú hudbu, moderný rock, dobrý pop, ale aj kvalitnú elektornickú hudbu. Vlastním viac ako tisícku hudobných nosičov. V mojej zbierke sa nachádzajú CD, SACD, ale aj LP platne.

Film


Z človeka so zdravým záujmom o televíziu prerástol môj vzťah k audiovizuálnym dielam k veľkej láske. Kvalitný filmu či seriál si získa svoje miesto aj v mojej kolekcii.

Zistite o mne všetko


Ja

O tom kto som, kde som vyrástol a študoval.


Viac

Moje zručnosti

Ovládam množstvo zručností a neustále ich rozširujem!


Viac

Moje práce

Ukážky z mojej práce a tvorby. Moje portfólio.


Viac